Poznaj naszą firmę Poradnik pogrzebowy Zorganizuj pogrzeb Skontaktuj się z nami

Firma pogrzebowa i krematorium w Łodzi

Telefony całodobowe:

Przydatne linki

Repatriacja do ojczyzny

Otoczymy Państwa spokojem i opieką również wówczas, gdy śmierć bliskiej osoby nastąpiła za granicą – w czasie delegacji, podczas urlopu lub pobytu stałego w innym kraju. Kompleksowo pomagamy zarówno w sprowadzeniu ciała lub prochów osoby zmarłej do ojczyzny, jak i przygotowaniu niezbędnych dokumentów. 

Repatriacja do ojczyzny
Repatriacja do ojczyzny

Usługi repatriacji (międzynarodowego przewozu osób zmarłych) realizujemy drogą lądową, powietrzną i morską we współpracy z Firmą BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe, która posiada ponad 65-letnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie osób zmarłych i ich prochów oraz gwarantuje działanie w zgodzie z najwyższymi światowymi standardami. Firma BONGO zapewnia sprawne i szybkie wykonanie usługi sprowadzenia ciała lub prochów osoby zmarłej za granicą do Polski oraz z każdego zakątka świata. Posiada niezbędne kompetencje i wiedzę, aby kompleksowo zająć się nawet bardzo skomplikowanymi przewozami.

Nasi doradcy pomagają w przygotowaniu pełnej dokumentacji oraz doradzają jak pozyskać środki finansowe na pokrycie kosztów związanych z repatriacją. Szczegółowe informacje na temat oferty firmy BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe są dostępne również na stronie internetowej: www.bongo.com.pl

TRANSPORT
MIĘDZYNARODOWY

Zobacz jak realizujemy sprowadzenie ciała lub prochów osoby zmarłej za granicą.

logo Grupa Klepsydra

Należymy do grupa Klepsydra S.A.

Zadzwoń do nas