Poznaj naszą firmę Poradnik pogrzebowy Zorganizuj pogrzeb Skontaktuj się z nami

Firma pogrzebowa i krematorium w Łodzi

Telefony całodobowe:

Przydatne linki

Ekshumacja szczątków

Posiadamy niezbędne kwalifikacje do przeprowadzenia ekshumacji. Dysponując niezbędną wiedzą i doświadczeniem gwarantujemy, że usługa przeniesienia szczątków osoby zmarłej zostanie wykonana z należytym szacunkiem oraz z zachowaniem wszelkich przepisów i procedur.

Ekshumacja szczątków
Ekshumacja szczątków

Ekshumację często przeprowadza się, gdy Rodzina chce pochować bliskich w jednej mogile, tworząc grób rodzinny, gdy chce móc łatwiej troszczyć się o miejsce spoczynku oraz poczynić oszczędności związane z kosztami utrzymania grobów w różnych miejscowościach. Powodem ekshumacji może być również chęć dochowania do grobu ziemnego, odkrycie grobów bohaterów wojennych, postępowania sądowe i działania prokuratorskie.

Firma KLEPSYDRA realizuje usługi związane z ekshumacją na terenie cmentarzy w całej Polsce. Zapewniamy Rodzinom pełne wsparcie na każdym etapie procedury związanej z wydobyciem i przeniesieniem szczątków osoby zmarłej – od zaplanowania ekshumacji po uzyskanie niezbędnych dokumentów aż po przeniesienie szczątków do nowego miejsca spoczynku. Pragniemy zaznaczyć, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa ekshumacje odbywają się w godzinach porannych pod nadzorem inspektora sanitarnego, w terminie od 16 października do 15 kwietnia.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami Firmy KLEPSYDRA w celu uzyskania indywidualnej wyceny usług związanych z ekshumacją.

PRZENIESIENIE
SZCZĄTKÓW

Nasi doświadczeni doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z ekshumacją.

logo Grupa Klepsydra

Należymy do grupa Klepsydra S.A.

Zadzwoń do nas