Poznaj naszą firmę Poradnik pogrzebowy Zorganizuj pogrzeb Skontaktuj się z nami

Firma pogrzebowa i krematorium w Łodzi

Telefony całodobowe:

Przydatne linki

eKlepsydra Elektroniczne Powiadomienia Pogrzebowe

W firmie KLEPSYDRA w Łodzi korzystamy z elektronicznego powiadomienia pogrzebowego eKlepsydra, które pomaga w prosty sposób przekazać trudną wiadomość o śmierci oraz ceremonii pogrzebowej.

eKlepsydra Elektroniczne Powiadomienia Pogrzebowe
eKlepsydra Elektroniczne Powiadomienia Pogrzebowe

eKlepsydra umożliwia szybkie przekazanie szczegółów dotyczących pogrzebu wszystkim zainteresowanym osobom. Atutem eKlepsydry jest jej osobisty charakter i możliwość łatwego udostępnienia powiadomienia konkretnym osobom.

Powiadomienie ma formę wiadomości SMS z linkiem prowadzącym do elektronicznego nekrologu zawierającego m.in. zdjęcie osoby zmarłej, imię i nazwisko, miejsce pożegnania, miejsce pochówku, miejsce konsolacji wraz z interaktywnymi mapami dojazdu do poszczególnych lokalizacji. Możliwe jest również zamieszczenie specjalnej notki od Rodziny – na przykład prośby o nieskładanie kondolencji. eKlepsydra umożliwia także zamówienie kwiatów na pogrzeb z wykorzystaniem płatności online, przekazanie kondolencji, podzielenie się wspomnieniami oraz transmitowanie ceremonii online tylko wśród powiadomionych osób. Po więcej informacji na temat powiadomienia eKlepsydra zapraszamy na stronę internetową powiadomienia.

Strona www

logo Grupa Klepsydra

Należymy do grupa Klepsydra S.A.

Zadzwoń do nas