Poznaj naszą firmę Poradnik pogrzebowy Zorganizuj pogrzeb Skontaktuj się z nami

Firma pogrzebowa i krematorium w Łodzi

Telefony całodobowe:

Przydatne linki

Organizacja konsolacji

Konsolacja, nazywana również stypą jest spotkaniem organizowanym po ceremonii pogrzebowej. Odbywa się najczęściej w gronie rodziny i przyjaciół. Wspólny posiłek jest okazją do uczczenia pamięci osoby zmarłej. Jest również wyrazem gościnności i gestem wdzięczności rodziny względem osób przybyłych na pogrzeb.

Organizacja konsolacji
Organizacja konsolacji

Firma KLEPSYDRA w Łodzi współpracuje z Restauracją Wspomnienie, która specjalizuje się w spotkaniach konsolacyjnych nawet dla bardzo dużej 70 osobowej rodziny oraz kameralnych poczęstunkach dla kilku lub kilkunastu osób. Restauracja oferuje smaczne dania kuchni polskiej i europejskiej oraz słodkie poczęstunki. Miejsce wypełnia spokojna, kameralna atmosfera, a taktowna obsługa na życzenie rodziny przygotowuje również księgę kondolencyjną oraz emisję prezentacji lub filmu, które sprzyjają dzieleniu się wspomnieniami o osobie zmarłej. Restauracja Wspomnienie mieści się przy ul. Solec 5, w sąsiedztwie Cmentarza “Mania”, na terenie kompleksu pogrzebowego KLEPSYDRA w Łodzi. 

Nasi doradcy przekażą niezbędne informacje na temat możliwości organizacji konsolacji oraz słodkiego poczęstunku po pogrzebie lub kremacji. Szczegółowe informacje na temat oferty Restauracji Wspomnienie są również dostępne na stronie internetowej: www.salakonsolacyjna.pl

SPOTKANIE
KONSOLACYJNE

Zobacz jak wyglądają konsolacje organizowane przez Restaurację Wspomnienie.

logo Grupa Klepsydra

Należymy do grupa Klepsydra S.A.

Zadzwoń do nas