Poznaj naszą firmę Poradnik pogrzebowy Zorganizuj pogrzeb Skontaktuj się z nami

Firma pogrzebowa i krematorium w Łodzi

Telefony całodobowe:

Przydatne linki

Postawienie nagrobka

Kompleksowo realizujemy prace kamieniarskie – od projektu 3D przez wykonanie gotowego pomnika, po ustawienie go na cmentarzu oraz zagospodarowanie miejsca wokół nagrobka. Wykonujemy również prace kamieniarskie niezbędne do pochówku oraz renowacje i demontaże starych pomników.

Postawienie nagrobka
Postawienie nagrobka

Doradcy firmy KLEPSYDRA w Łodzi odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące prac kamieniarskich takich jak: demontaże pomników do pogrzebów z trumną, montaże pomników po pogrzebie, rozbiórki i zgruzowania starych pomników np. lastrykowych, montaże nowych pomników granitowych, odsunięcia i zasunięcia płyt do pogrzebów z urną, budową piwnic pojedynczych i podwójnych, ułożenie kostki wokół pomnika, montaż ławki na cmentarzu, odnawianie liter z malowaniem, a także piaskowanie, frezowanie, kucie lub montowanie nowych liter na tablicach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług i pełen profesjonalizm. Posiadamy własny transport oraz zaplecze techniczne do wykonywania zleconych prac kamieniarskich. 

Poza standardowymi pracami realizujemy również zamówienia specjalne, a naszym znakiem firmowym jest projektowanie i wizualizacja nagrobków w formacie 3D. Dzięki temu możliwe jest stworzenie niepowtarzalnego wzoru pomnika i obejrzenie go z każdej strony przed jego wykonaniem. Daje to pewność, że projektowany nagrobek będzie zgodny z oczekiwaniami.

USŁUGI
KAMIENIARSKIE

Zobacz galerię zdjęć naszych usług kamieniarskich.

logo Grupa Klepsydra

Należymy do grupa Klepsydra S.A.

Zadzwoń do nas