Poznaj naszą firmę Poradnik pogrzebowy Zorganizuj pogrzeb Skontaktuj się z nami

Firma pogrzebowa i krematorium w Łodzi

Telefony całodobowe:

Przydatne linki

Powiadomienie o pogrzebie

Przekazanie informacji o śmierci bliskiej osoby oraz poinformowanie o ceremonii pogrzebowej niejednokrotnie stanowi dla Rodzin spore wyzwanie emocjonalne. Nasi doradcy służą pomocą w przygotowaniu i dystrybucji klepsydr oraz nekrologów informujących o uroczystościach pogrzebowych.

Powiadomienie o pogrzebie
Powiadomienie o pogrzebie

Doradcy Firmy KLEPSYDRA w Łodzi na życzenie Rodzin pomagają w przygotowaniu i wywieszeniu klepsydr papierowych, opracowaniu treści nekrologów i zamówieniu ich publikacji w prasie lokalnej i ogólnopolskiej a także przygotowują elektroniczne powiadomienie pogrzebowe eKlepsydra.

Zachęcamy Rodziny do łączenia wszystkich tych form informowania o śmierci i uroczystościach pogrzebowych akcentując zalety powiadomienia eKlepsydra, które jest prostym i nowoczesnym narzędziem umożliwiającym szybkie przekazanie szczegółów dotyczących pogrzebu wszystkim członkom rodziny, przyjaciołom, znajomym, współpracownikom osoby zmarłej. Nawet, jeśli mieszkają w różnych miejscach na świecie i nie mamy z nimi kontaktu od dłuższego czasu. Atutem eKlepsydry jest możliwość łatwego udostępnienia powiadomienia konkretnym osobom oraz szereg przydatnych funkcji takich jak m.in. nawigacja do miejsca pogrzebu, zamówienie kwiatów z dostawą na pogrzeb, możliwość składania kondolencji lub zamieszczenia specjalnej prośby od Rodziny. Więcej informacji o powiadomieniu eKlepsydra dostępnych jest na stronie internetowej: www.eklepsydra.pl

KLEPSYDRY
I NEKROLOGI

Zobacz w jaki sposób możesz poinformować o śmierci bliskiej osoby.

logo Grupa Klepsydra

Należymy do grupa Klepsydra S.A.

Zadzwoń do nas