Poznaj naszą firmę Poradnik pogrzebowy Zorganizuj pogrzeb Skontaktuj się z nami

Firma pogrzebowa i krematorium w Łodzi

Telefony całodobowe:

Przydatne linki

Organizacja pogrzebu

Ceremonie pogrzebowe organizujemy na terenie całej Polski, choć oddziały firmy KLEPSYDRA mieszczą się na terenie Łodzi. Nasi doradcy przeprowadzą Państwa krok po kroku przez organizację pogrzebu wyznaniowego oraz świeckiego, tradycyjnego lub z kremacją.

Organizacja pogrzebu
Organizacja pogrzebu

Organizacja pogrzebu wiąże się z podjęciem wielu decyzji. Jedną z pierwszych jest wybór rodzaju pochówku i miejsca spoczynku. Nie mniej ważne jest określenie oprawy florystycznej i muzycznej, podjęcie decyzji o ubiorze osoby zmarłej, sposobie zawiadomienia o pogrzebie, transmisji online z ceremonii, organizacji konsolacji po pogrzebie, spełnieniu życzeń specjalnych czy upamiętnieniu osoby zmarłej. We wszystkich tych tematach mogą Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie doradców firmy KLEPSYDRA, którzy pomogą również w dopełnieniu niezbędnych formalności. 

Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące: dokumentów i zasiłku pogrzebowego, transportu osoby zmarłej oraz żałobników, balsamacji i kosmetyki pośmiertnej, kremacji, asortymentu trumien i urn, możliwości zamówienia kwiatów na pogrzeb, eKlepsydry i innych form powiadomienia o pogrzebie, biżuterii pamiątkowej, a także o realizacji usług ekshumacji, usług cmentarnych i kamieniarskich. 

Więcej przydatnych informacji na temat organizacji pogrzebu zamieszczamy w zakładkach: PORADNIK POGRZEBOWY oraz ZORGANIZUJ POGRZEB

CEREMONIA
POGRZEBOWA

Zobacz jak wyglądają uroczystości pogrzebowe organizowane przez naszą firmę.

logo Grupa Klepsydra

Należymy do grupa Klepsydra S.A.

Zadzwoń do nas