Poznaj naszą firmę Poradnik pogrzebowy Zorganizuj pogrzeb Skontaktuj się z nami

Firma pogrzebowa i krematorium w Łodzi

Telefony całodobowe:

Przydatne linki

Oprawa ceremonii

Zadbamy o każdy szczegół ceremonii pogrzebowej. W naszej ofercie posiadamy elementy aranżacji kaplicy oraz miejsca spoczynku na cmentarzu, m.in. estetyczny baldachim, wysokiej jakości sztuczną trawę, znicze gazowe, świece, sztalugę na zdjęcie. Współpracujemy także z wysokiej klasy muzykami realizującymi oprawę muzyczną i wokalną ceremonii pogrzebowej.

Oprawa ceremonii
Oprawa ceremonii

Wiemy, że godna i uroczysta oprawa ceremonii jest ważnym elementem oddania hołdu osobie zmarłej i upamiętnienia jej życia. Całościowo zadbamy o każdy szczegół uroczystości pogrzebowej, spełniając Państwa indywidualne życzenia. Przygotujemy estetyczną aranżację kaplicy oraz miejsca spoczynku na cmentarzu. Zadbamy o oprawę muzyczną i wokalną.

W ofercie firmy KLEPSYDRA posiadamy estetyczne baldachimy, wysokiej jakości sztuczną trawę, wysokiej jakości katafalki na trumny i urny, znicze gazowe, świece, sztalugi na zdjęcie, poduszki na odznaczenia, przenośny system nagłośnieniowy. Dzięki współpracy z wysokiej klasy muzykami realizującymi oprawę muzyczną i wokalną ceremonii pogrzebowej. Utwory muzyczne mogą być wykonywane na żywo przez orkiestrę, chór, solistów bądź instrumentalistów grających na trąbce, skrzypcach lub organach. Zapewniamy również możliwość odtwarzania muzyki z nagrań.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami firmy KLEPSYDRA, którzy przedstawią wszystkie dostępne możliwości aranżacji ceremonii pogrzebowej.

WAŻNE DETALE

Zobacz jak realizujemy oprawę ceremonii pogrzebowej.

logo Grupa Klepsydra

Należymy do grupa Klepsydra S.A.

Zadzwoń do nas