Poznaj naszą firmę Poradnik pogrzebowy Zorganizuj pogrzeb Skontaktuj się z nami

Firma pogrzebowa i krematorium w Łodzi

Telefony całodobowe:

Przydatne linki

BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe

We współpracy z firmą BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe realizujemy usług sprowadzenia ciał i prochów osób zmarłych z zagranicy do Polski.

BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe
BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe

Firma BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe jest najstarszą marką pogrzebową w Polsce, działającą w obszarze międzynarodowych usług pogrzebowych od 1958 roku. Posiada ogromne doświadczenie, a tym samym niezbędną wiedzę w zakresie przepisów prawa, procedur i zwyczajów obowiązujących w wielu krajach. Dzięki zaangażowaniu w działania międzynarodowych organizacji branżowych takich jak: Światowa Federacja Organizacji i Firm pogrzebowych FIAT-IFTA, Europejskiej Federacji Służb Pogrzebowych EFFS oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego NFDA współpracuje z rozbudowaną siecią wiarygodnych, sprawdzonych partnerów na całym świecie.

Firma BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe cieszy się zaufaniem klientów – instytucji państwowych, placówek dyplomatycznych, firmy pogrzebowych. Na przestrzeni lat firma BONGO uczestniczyła w sprowadzeniu do kraju ciał i prochów wielu wybitnych osobistości, o czym można przeczytać stronie internetowej firmy.

Strona www

logo Grupa Klepsydra

Należymy do grupa Klepsydra S.A.

Zadzwoń do nas