Poznaj naszą firmę Poradnik pogrzebowy Zorganizuj pogrzeb Skontaktuj się z nami

Firma pogrzebowa i krematorium w Łodzi

Telefony całodobowe:

Przydatne linki

Kwiaty i dekoracje

Kwiaty potrafią wyrazić więcej niż słowa. Oferujemy całościową realizację oprawy florystycznej ceremonii pogrzebowej oraz sali konsolacyjnej zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Realizujemy również niepowtarzalne wieńce i wiązanki pogrzebowe. Dekoracje realizowane są zarówno z kwiatów żywych od lokalnych dostawców, jak i wysokiej jakości kwiatów sztucznych, a także świec i tkanin.

Kwiaty i dekoracje
Kwiaty i dekoracje

Firma KLEPSYDRA w Łodzi posiada własną kwiaciarnię, w której doświadczeni floryści z pełnym zaangażowaniem przygotują całościową oprawę florystyczną uroczystości pogrzebowych w salach pożegnań, kościołach i kaplicach, kierując się symboliką kwiatów oraz indywidualnymi życzeniami osób składających zamówienie.  Przygotują wiązanki na wieka trumien oraz wiązanki umieszczane przy urnach, okazałe dekoracje trumien i urn, dekoracje katafalków. Skomponują również niepowtarzalne wieńce leżące, zawieszane oraz umieszczane na stojakach, a także wiązanki pogrzebowe na floretach lub jodle. Zadbają także o odpowiednią szarfę pogrzebową oraz treść napisu umieszczonego na szarfie.

Rodziny, które organizują pogrzeb w firmie KLEPSYDRA w Łodzi i zamawiają wieńce oraz wiązanki w naszej kwiaciarni, mogą liczyć na bezpłatną dostawę zamówionych kwiatów do kaplicy cmentarza lub do kościoła.

Nasi doradcy przekażą informacje na temat możliwości aranżacji kwiatowych oraz dostępnych dekoracji.

WIEŃCE I WIĄZANKI

Zobacz wieńce i wiązanki przygotowane przez naszych florystów.

logo Grupa Klepsydra

Należymy do grupa Klepsydra S.A.

Zadzwoń do nas